4 Mart 2012 Pazar

Sınav Haftası Kabusu.

Yine başlıyor sınav haftası...
E o zaman bol miktarda alınacak kafeine , uykusuzluğa , stresten dolayı oluşacak sivilcelere ve sınav topuzuna merhaba demeliyiz.Tabi ilk sınav da Matematik olunca stres iki kat daha artıyor.
Ailelerimizin bizden beklentileri ne kadar büyük olursa da o kadar çok sorumluluk hissediyoruz omuzlarımızda... Neyse ki ailem bu konuda oldukça rahat , hiçbir zaman bana ders çalışmamı öğütleyecek cümleler sarf etmediler.Her neyse,bu benim içimdeki sıkıntıyı engelleyemiyor.Sorun yaşamayacağım hatta çalışmaktan zevk alacağım derslerin başında Tarih ve İngilizce geliyor...Matematik , Geometri ve Fizik hakkındaki düşüncelerim iyi olmamakla beraber , oldukça can sıkıcı dersler olduğunu düşünüyorum.Evet benden kesinlikle iyi bir sayısal öğrencisi olamaz :( 

Ne diyoruz o zamaaan , kahve her zaman iyi bir fikirdir !Gelelim neler dinlediğimee :) Sınav haftası için en dinlenesi grup , stres atma açısından Slipknot'tır bana göre .. Avenged Sevenfold ya da My Chemical Romance de kesinlikle iyi gelebiliir. :) Bu da tüm sınav stresinden kurtulmak isteyenlere gelsin o zaman -_-2 yorum: